visit our location:
Erkenez Mah. Ali Coşkun Cad. No:14A Dulkadiroğlu Kahramanmaraş
Opening Hours:
Pzts-Cmts 8:00 - 19:00
Send us mail
info@analizkumas.com.tr
Troll fre number
0344 235 0408

Cami Halı Yıkama

Cami Halı Yıkama

Mutlak Müşteri Memnuniyetini Sağlamayı Amaç Edinmiş Kurumsal Bir Temizlik Firmasıyız. Başta Ev Ve Ofis Temizliği Olmak Üzere Toplamda 21 Adet Hizmet Alanımız Mevcuttur. Temizlik Konusunda Ihtiyacınız Olan Tüm Süreç Bizim Tarafımızdan Sürdürülür. Kurumsal Temizlik Firmaları Arasında Sektöre Yön Veren Ve Müşteri Potansiyelini Sürekli Arttıran Bir Şirket Olma Özelliğimizi Sürdürüyoruz.

X Temizlik Şirketi İstanbul’un Tüm Bölgelerinde 7 Gün 24 Saat Temizlik Hizmeti Verebilmektedir. Ev Temizliği Yaptırmak Için 1 Gün Öncesinden Randevu Almanız Daha Iyi Olacaktır. Diğer Temizlik Hizmetlerimiz Için Ücretsiz Keşif Talebinde Bulunabilirsiniz.

Ev Halı Temizliği

Yeni Teknoloji Temizlik Malzemeleri

Intermodel Teknolıji

Yeni Teknoloji Temizlik Malzemeleri

Son Model Teknoloji

Yeni Teknoloji Temizlik Malzemeleri

Temizlik Firmaları Nasıl Çalışır ?

Lorem Ipsum, Dizgi Ve Baskı Endüstrisinde Kullanılan Mıgır Metinlerdir. Lorem Ipsum, Adı Bilinmeyen Bir Matbaacının Bir Hurufat Numune Kitabı Oluşturmak Üzere Bir Yazı Galerisini Alarak Karıştırdığı 1500’Lerden Beri Endüstri Standardı Sahte Metinler Olarak Kullanılmıştır. Beşyüz Yıl Boyunca Varlığını Sürdürmekle Kalmamış, Aynı Zamanda Pek Değişmeden Elektronik Dizgiye De Sıçramıştır. 1960’Larda Lorem Ipsum Pasajları Da Içeren Letraset Yapraklarının Yayınlanması Ile Ve Yakın Zamanda Aldus PageMaker Gibi Lorem Ipsum Sürümleri Içeren Masaüstü Yayıncılık Yazılımları Ile Popüler Olmuştur.

Hizmet Verilen Sektörler

Sunulan Hizmetler

"Ev Temizlik Fiyatları Belirlenirken Firmamızın Başlıca Kriteri Çalışacak Personel Sayıdır. Fiyatlardır. Ancak Evinizin Ulaşmanızın Ardından Verilmektedir."

Güvenli ve Sorunsuz Temizlik

Beşyüz Yıl Boyunca Varlığını Sürdürmekle Kalmamış, Aynı Zamanda Pek Değişmeden Elektronik Dizgiye De Sıçramıştır. 1960’Larda Lorem Ipsum Pasajları Da Içeren Letraset Yapraklarının Yayınlanması Ile Ve Yakın Zamanda Aldus PageMaker Gibi Lorem Ipsum Sürümleri Içeren Masaüstü Yayıncılık Yazılımları Ile Popüler Olmuştur. Yinelenen Bir Sayfa Içeriğinin Okuyucunun Dikkatini Dağıttığı Bilinen Bir Gerçektir. Lorem Ipsum Kullanmanın Amacı, Sürekli ‘Buraya Metin Gelecek, Buraya Metin Gelecek’ Yazmaya Kıyasla Daha Dengeli Bir Harf Dağılımı Sağlayarak Okunurluğu Artırmasıdır.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Sorularınızı aşağıdaki telefon numarası üzerinden bize iletebilirsiniz.

İletişim

+90 850 480 00 00